/درباره ما/درباره ما

معرفی اتمسفر

شرکت اتمسفر در سال 1342 در پل سیمان شهر ری در یک سوله به مساحت 300 متر مربع آغاز به کار نمود . آن واحد تولیدی در آبان ماه سال 1345با نام شرکت تکنوکار (با مسئولیت محدود ) تحت شماره 11097 در اداره ثبت شرکت ها ثبت گردید و در سال 1346 به اتمسفر تغییر نام داد . در سال 1355 ماهیت شرکت به سهامی عام تغییر یافته و در سال 1356 در سازمان بورس اوراق بهادار تهران پذیرفته شد . در حال حاضر با 250 نفر پرسنل  ، فعالیت شرکت شامل سه بخش عمده ذیل در زمینی به وسعت 8 هکتار و سالنهایی به مساحت 6/4 هکتار  و فضای اداری 364/92 مترمربع در جریان است .

 

کارخانه تولید محصولات تهویه مطبوع و تجهیزات گرمایشی و سرمایشی شامل انواع مشعل های گازی و گازوئیلی و دو گانه سوز، انواع رادیاتورهای آلومینیومی دایکستی ، انواع فن کوئل های زمینی، سقفی ، کاستی و کانالی ، انواع چیلرهای تراکمی هوا خنک و آب خنک از سایز 3 تن تبرید تا 200 تن تبرید، انواع پکیج یونیت، هواساز ، ایرواشر ، کندانسور و برج های خنک کن فلزی . این کارخانه قدیمی ترین بخش گروه کارخانجات صنعتی و تولیدی اتمسفر می باشد و برند اتمسفر با تولید و فروش این محصولات طی 50 سال اخیر مطرح و ماندگار شده است . 

 

کارخانه تولید انواع تجهیزات سیستم های خنک کن نیروگاهی شامل انواع مبدل های حرارتی (دلتا) ، پیک کولر ، آگزیلری کولر ، جت کندانسور  همچنین ساخت و نصب انواع مخازن و سازه های فلزی صنعتی و ساختمانی . این کارخانه تاکنون در 30 نیروگاه سراسر کشور و در دو کشور عراق و سوریه در حوزه نیروگاهی نقش موثر و پررنگی داشته است و در حال حاضر در زمینه تجهیز بخشی از این تجهیزات دارای بازار انحصار ناقص می باشد و به دلیل وجود این امکان در شرکت ، صنعت برق در  این حوزه خودکفا و مستقل از واردات از کشورهای صنعتی می باشد.

 

کارخانه تولید محصولات حوزه ریخته گری با ظرفیت اسمی 20،000 تن سالیانه می باشد. این کارخانه دارای دو خط تمام اتوماتیک دیزا و یک خط واگنر به همراه کلیه تجهیزات و ماشین آلات تکمیل فرآیند شامل واحد ماسه سازی ، شات درام، عملیات حرارتی، واحد گالوانیزاسیون ، واحد تراشکاری قطعات به همراه آزمایشگاه مجهز و مدرن آنالیز و متالوگرافی می باشد. در حال حاضر محصولات مورد نیاز صنعت خودرو  شامل انواع قطعات چدنی مورد مصرف در خودرو برای خودرو سازان داخلی و محصولات مورد نیاز صنعت تاسیسات شامل انواع اتصالات چدنی مورد مصرف در صنایع  گاز و آب و محصولات مورد نیاز در صنعت لوازم خانگی شامل انواع پنجره گاز در این کارخانه تولید می گردند.

اعضاء هیئت مدیره شرکت اتمسفر

 

آقای کیانوش آقایی .............................................................................مدیر عامل

آقای حسن غلامی ............................................................................عضو هیئت مدیره

آقای مسلم قانع ..............................................................................عضو هیئت مدیره