/اخبار

مهندس مجید فتح الهی مدنی با صدور پیامی، سالروز تاسیس کارخانجات صنعتی و تولیدی اتمسفر را به تمامی کارکنان تبریک گفت.

سالروز اتمسفر

مهندس مجید فتح الهی مدنی با صدور پیامی، سالروز تاسیس کارخانجات صنعتی و تولیدی اتمسفر را به تمامی کارکنان تبریک گفت. متن پیام به شرح زیر است:

 بسمه تعالی

بیست و ششم آبان ماه سالروز تأسیس کارخانجات صنعتی و تولیدی اتمسفر را خدمت این خانواده بزرگ تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم. بی تردید اتمسفر با در اختیار داشتن سرمایه های عظیم تخصصی و تجربی خود، می‌تواند برای تداوم و اعتلای نام و نشان خود در عرصه‌های ملی و بین‌المللی حضوری فعال داشته باشد.

اینجانب برخود لازم می‌دانم در آستانه شصت و یکمین سالروز تأسیس شرکت، ضمن تشکر از بیش از نیم قرن تلاش مدیران و کارکنان پیشین شرکت، قدردانی خود را از خدمات بی‌ وقفه و صادقانه همه همکاران محترم ابراز داشته و برای شما عزیزان و خانواده ‌های محترمتان از درگاه خداوند متعال سعادت، کامیابی و سلامتی مسئلت می نمایم. امیدوارم با تلاش و کوشش مضاعف و با همدلی و وفاق بتوانیم نسبت به تحقق چشم اندازهای شرکت گام موثری برداریم.

مجید فتح الهی مدنی         

تاریخ انتشار:۲۶ آبان ۱۴۰۲    

اخذ مجوز عدم آلایندگی و پروانه بهره برداری با افزایش سقف محصولات

اخذ مجوز عدم آلایندگی  و پروانه بهره برداری با افزایش سقف محصولات

مجید فتح الهی مدنی، مدیرعامل و نائب رئیس هیئت مدیره کارخانجات صنعتی و تولیدی اتمسفر از اخذ مجوز عدم آلایندگی از سازمان محیط زیست استان البرز و همچنین اخذ پروانه بهره برداری از سازمان صنعت معدن تجارت استان البرز با افزودن محصولات نیروگاهی و افزایش سقف محصولات تولیدی خبر داد.

تاریخ انتشار: 1402/08/03

جلسه تودیع و معارفه مدیر حراست کارخانجات اتمسفر

رسانه جدید

به گزارش واحد روابط عمومی کارخانجات صنعتی و تولیدی اتمسفر، طی جلسه ای که در روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ با حضور مدیران حراست بانک ملی و هلدینگ آینده پویا و همچنین معاونین و مدیران اتمسفر برگزار شد، ضمن تقدیر و تشکر از حسین زارع،  محمدحسین پیراسته به عنوان مدیر حراست جایگزین وی شد.

تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۰۷/۱۰

اتمام پروژه های مونتاژ و ساخت آگزیلری تربت حیدریه و توس

رسانه جدید

مهندس مجید فتح الهی مدنی مدیرعامل و نائب رئیس هیئت مدیره کارخانجات صنعتی و تولیدی اتمسفر از اتمام مونتاژ و ساخت پروژه های آگزیلری تربت حیدریه و توس خبر داد.

به گزارش واحد روابط عمومی کارخانجات صنعتی و تولیدی اتمسفر، مراحل ساخت این پروژه ها در واحد تولید سازه های نیروگاهی اتمسفر صورت پذیرفت و برای اولین بار مونتاژ قطعات Conic، Casing ، Holder Pipe و Foot Grid   مربوط به پروژه تربت حیدریه به صورت کامل انجام و قبل از ارسال به سایت، به تایید کارفرما رسید. 

تاریخ انتشار:۱۴۰۲/۰۷/۰۴

نتیجه مجمع عمومی فوق العاده شرکت کارخانجات صنعتی و تولیدی اتمسفر مورخ ۱۴۰۲/۰۶/۲۰

رسانه جدید
به گزارش واحد روابط عمومی کارخانجات صنعتی و تولیدی اتمسفر در روز دوشنبه مورخ  ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ مجمع عمومی فوق العاده شرکت کارخانجات صنعتی و تولیدی اتمسفر رأس ساعت ۱۵ با حضور سهامدان این شرکت در محل سالن همایش های اتمسفر برگزار گردید. تغییر سال مالی از ۲۹ اسفند به ۳۰ آذر از تصمیمات این مجمع بود؛ همچنین مقرر شد اساسنامه شرکت مطابق با اساسنامه تیپ بورس تغییر یابد.
 
تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۰۶/۲۱

بازدید مقامات و روسای سازمان بسیج کارگری کارخانجات سپاه کشوری و استان البرز از کارخانجات صنعتی و تولیدی اتمسفر

رسانه جدید
به گزارش روابط عمومی کارخانجات صنعتی و تولیدی اتمسفر روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ رئیس سازمان بسیج کارگری و کارخانجات کشور، از شرکت اتمسفر بازدید به عمل آوردند.

در این بازدید سرهنگ طیران(رئیس بسیج کارگری و کارخانجات استان البرز ) سرهنگ جان محمد لو (مسئول بسیج اقشار سپاه استان البرز ) سرهنگ عبادی (جانشین بسیج کارگری استان ) و آقای ملاولی و دیگر مسئولان استانی ایشان را همراهی کردند.

 
تاریخ انتشار:۱۴۰۲/۰۶/۱۹

آگهی دعوت به مجمع عمومی فوق العاده شرکت کارخانجات صنعتی و تولید اتمسفر (سهامی عام) به شماره ثبت 17791 و شناسه ملی 10100441828

آگهی دعوت به مجمع عمومی فوق العاده شرکت کارخانجات صنعتی و تولید اتمسفر (سهامی عام)

احترامآ از کلیه سهامداران ، وکیل، قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت می گردد تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت 15 روز دوشنبه مورخ 1402/06/20 در استان البرز شهر کرج به نشانی کیلومتر 26 جاده مخصوص کرج سالن همایش شرکت اتمسفر برگزار می گردد، حضور بهم رسانند.

سهامداران محترم یا نمایندگان قانونی آنان که مایل به حضور در مجمع مذکور می باشند شخصآ یا از طریق وکیل یا ارائه وکالتنامه رسمی صاحب سهم، به شرط ارائه مدارک (اعم از عادی یا رسمی) یک ساعت قبل از شروع مجمع به محل پذیرش سهامداران مراجعه نمایند. لازم به ذکر است ارائه اصل کارت ملی برای تمامی مراجعین محترم جهت ورود به جلسه مجمع الزامی می باشد.

هیئت مدیره شرکت کارخانجات صنعتی و تولیدی اتمسفر (سهامی عام)

                                                                                                                                                                           تاریخ انتشار: 1402/06/16

بازدید مدیران ارشد بانک ملی و هلدینگ آینده پویا از اتمسفر

رسانه جدید

به گزارش واحد روابط عمومی کارخانجات صنعتی و تولیدی اتمسفر در روز چهارشنبه مورخ 1402/05/25 هیئتی متشکل از مشاور عالی مدیرعامل و رئیس اداره سرمایه گذاری و امور شرکت ها بانک ملی ایران آقایان رفیعا و نصرتی به همراه مدیران ارشد هلدینگ آینده پویا از کارخانجات صنعتی و تولیدی اتمسفر بازدید به عمل آوردند.

در این بازدید ، مهندس مجید فتح الهی مدنی مدیر عامل و نائب رئیس هیئت مدیره کارخانجات اتمسفر طی گزارشی دستاوردهای اخیر اتمسفر و همچنین چشم انداز این شرکت را تشریح نمود.

تاریخ انتشار:1402/05/25

درخواست همکاری

رسانه جدید

کارخانجات صنعتی و تولیدی اتمسفر با سابقه بیش از نیم قرن فعالیت در حوزه‌های صنعتی از جمله صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، نیروگاهی، ریخته گریچدن، تهویه مطبوع،  سازه های فلزی و... آمادگی هرگونه همکاری و مشارکت در ساخت و تأمین صنایع مربوطه را دارد. بخشی از توانمندی های این شرکت عبارتند از:

1-  طراحی و تولید و اجراء انواع سیستم خنک کن، air cooler

2-  طراحی و تولید و اجراء انواع مخازن سنگین و سبک(مخازن تحت فشار، مخازن دفنی ، مخازن ذخیره سوخت، داکت هدایت بخار و ...)

3-  تولید انواع تجهیزات سرمایشی و گرمایشی شامل:(مشعل ، رادیاتور، فن کوئل، چیلر، برج خنک کن، هواساز، کندانسور و ایرواشر، روف تاپ پکیج و...)

4-  تولید انواع قطعات ریختگری چدن و تحت فشار آلمینیوم (دایکاست)

5-  تأمین انواع بلبرینگ های صنعتی، یاتاقان، کاسه نمد,زنجیر صنعتی، تسمه صنعتی و گریس نسوز

 تلفن تماس واحد فروش: 36103988-026

·پروژه های انجام شده کارخانجات صنعتی و  تولیدی اتمسفر:

 

مشتری ها3         

تاریخ انتشار:1402/05/24         

افتخاری دیگر برای اتمسفر؛ اتمام قرارداد ساخت تجهیزات سیستم خنک کن اصلی و کمکی واحدهای 2 و 3 نیروگاه سبلان

رسانه جدید

مهندس مجید فتح الهی مدنی مدیرعامل کارخانجات صنعتی و تولیدی اتمسفر از اتمام قرارداد ساخت تجهیزات سیستم خنک کن اصلی کمکی واحدهای2 و 3 نیروگاه سبلان با زحمات شبانه روزی و بی دریغ کارکنان خدوم اتمسفر خبر داد.

 به گزارش واحد روابط عمومی کارخانجات صنعتی و تولیدی اتمسفر، این پروژه شامل 212 عدد دلتای 20 متری، 4 عدد دلتای 15 متری، اسکلت فلزی به وزن2 هزار تن، 2 ست مجموعه شستشوی دلتا، 2 واحد کولینگ کمکی، 24 سل پیک کولر به همراه متعلقات مربوطه و لوازم یدکی می‌باشد که به گفته مهندس فتح الهی مدنی، اتمسفر توانسته کلیه تعهدات و مسئولیت های خود در این پروژه را با برنامه‌ریزی دقیق در زمینه تأمین متریال و اجرا، در موعد مقرر به پایان رساند.

تاریخ انتشار:1402/05/21       

بازدید مدیران مپنا از اتمسفر جهت افزایش همکاری های فی مابین دو شرکت

رسانه جدید

به گزارش واحد روابط عمومی کارخانجات صنعتی و تولیدی اتمسفر، پیرو جلسات مشترک مجید فتح الهی مدنی مدیرعامل و نائب رئیس هیأت مدیره اتمسفر با مدیران ارشد گروه مپنا جهت افزایش همکاری‌های فی مابین دو شرکت، گروهی متشکل از مدیران شرکت های تابعه آن شرکت محترم (توسعه یک، توسعه دو، توسعه سه، مپنا بویلر و توگا ) در روز چهارشنبه مورخ 1402/05/18 برای بررسی و ارزیابی توانمندی‌های اتمسفر، از این کارخانه بازدید به عمل آوردند.

تاریخ انتشار: 1402/05/18

 

تقدیر مدیریت توزیع برق شرق شهرستان کرج از اتمسفر

0

 به گزارش واحد روابط عمومی کارخانجات صنعتی و تولیدی اتمسفر در روز سه شنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ دکترخادمی مدیر توزیع برق شرق شهرستان کرج طی بازدیدی مراتب تقدیر و تشکر خود را برای همیاری اتمسفر در  مدیریت مصرف بهینه و همکاری در کاهش پیک بار شبکه توزیع برق طی سال ۱۴۰۱ را ابراز داشت.

در این دیدار صمیمانه دکتر خادمی ضمن اعلام تبریک جهت اخذ مبلغ ۲.۴۴۱.۱۷۰.۸۹۸ ریال در طرح مولد خود تامین و اعمال این مبلغ به حساب بستانکاری اتمسفر ابراز امیدواری کرد که اتمسفر در سال ۱۴۰۲ نیز بتواند در راستای دستیابی به اهداف وزارت نیرو گام‌های مفیدی بردارد. 

تاریخ انتشار:۱۴۰۲/۰۳/۰۲

آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت کارخانجات صنعتی و تولید اتمسفر (سهامی عام) به شماره ثبت ۱۷۷۹۱ و شناسه ملی ۱۰۱۰۰۴۴۱۸۲۸

1

الف) آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه برای سال مالی ۱۴۰۱/۱۲/۲۹

احتراما از کلیه سهامداران، وکیل، قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت می گردد تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت ۱۰ صبح روز یکشنبه ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ در استان تهران شهر تهران به آدرس تهران، کیلومتر ۱۴ بزرگراه لشکری (جاده مخصوص کرج) بعد از چهارراه ایرانخودرو، سالن اجتماعات شرکت سایپا دیزل برگزار می‌گردد، حضور بهم رسانند.

ب) دستور جلسه:

۱- استماع گزارش هیأت مدیره و حسابرس مستقل و بازرس قانونی شرکت برای سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۴۰۱

۲- بررسی و تصویب صورت‌های مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۴۰۱

۳- انتخاب حسابرس و بازرس قانونی شرکت برای سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۴۰۲

۴- انتخاب روزنامه کثیرالانتشار برای درج آگهی‌های شرکت برای سال مالی منتهی به سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۴۰۲

۵- تعیین حق حضور اعضای غیرموظف هیأت مدیره

۶- سایر مواردی که در صلاحیت مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت می‌باشد.

توضیحات:

آن دسته از سهامداران محترم که امکان حضور در جلسه را ندارند می توانند مجمع مذکور را به صورت آنلاین از طریق سایت رسمی شرکت به آدرس atmosphere.ir مشاهده و سؤالات خود را از طریق سایت فوق برای شرکت ارسال نمایند.

ج) شایان ذکر است سهامداران محترم یا نمایندگان قانونی آنان که مایل به حضور در جلسه مذکور می باشند لازم است جهت دریافت برگه ورود به جلسه با در دست داشتن برگ سهام و کارت شناسایی معتبر و یا وکالت نامه رسمی از ساعت ۹ تا ۱۴ روزهای ۲۳ الی ۲۷ اردیبهشت به محل شرکت واقع در تهران کیلومتر ۲۶ بزرگراه لشکری (جاده مخصوص) شرکت اتمسفر مراجعه نموده و نسبت به ثبت نام اقدام و برگه ورود به جلسه را دریافت نمایند.

هیأت مدیره شرکت کارخانجات تولیدی و صنعتی اتمسفر (سهامی عام)

تاریخ انتشار :۱۴۰۲/۰۲/۲۰

بازدید معاونت تأمین تجهیزات و مدیر قراردادهای مپنا از اتمسفر

3

به گزارش واحد روابط عمومی کارخانجات صنعتی و تولیدی اتمسفر، در پی همکاری‌های فی‌مابین اتمسفر با شرکت مپنا، طی روز سه‌شنبه مورخ ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ ، مهندس اسدپوری معاونت تأمین تجهیزات و مهندس پارساجو مدیر قراردادهای مپنا توسعه ۲ از خط تولید اتمسفر بازدید به عمل آوردند.

 

تاریخ انتشار :۱۴۰۲/۰۲/۱۹ 
 

بازدید مالک و سهامدار شرکت کروز از اتمسفر

۲

به گزارش واحد روابط عمومی کارخانجات صنعتی و تولیدی اتمسفر، در پی همکاری‌های فی‌مابین اتمسفر با شرکت‌های قطعه‌ساز، مهندس حمید کشاورز مالک و سهامدار شرکت کروز طی روز یکشنبه مورخ ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ ، از سایت کارخانجات اتمسفر بازدید به عمل آوردند.

 

تاریخ انتشار :۱۴۰۲/۰۲/۱۹ 
 

ساماندهی، استقرار و آدرس‌دهی انبارهای اتمسفر

1

مدیر انبارها و مهندسی فرآیندهای کارخانجات صنعتی و تولیدی اتمسفر در مواجهه با نابسامانی انبارها که سال‌ها باعث بروز مشکلات فراوان شده بود، این معضل را در انتهای سال ۱۴۰۱ طی ۳ ماه تلاش بی وقفه و اثربخش برطرف نمود.

به گزارش واحد روابط عمومی کارخانجات صنعتی و تولیدی اتمسفر به نقل از محمود اسکندری مدیریت انبارها و مهندسی فرآیندهای اتمسفر، پس از انبارگردانی بدون مغایرت در پایان سال گذشته، یکی از اقدامات مهم این حوزه طی ماه‌های ابتدایی مسئولیت ایشان در اتمسفر را پرداختن به مسئله نحوه نگهداری، ساماندهی، استقرار و آدرس‌دهی انبارهای قطعات یدکی، مواد اولیه، ابزارآلات و ملزومات در انبار‌های شرکت دانست.

تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۰۲/۱۹

بازدید مدیرعامل شرکت سبلان برق امید و معاون اجرائی شرکت توسعه۲ مپنا از روند پروژه سبلان۳

1
بازدید مدیرعامل، معاونت و مدیران اجرائی شرکت سبلان برق امید و شرکت مپنا توسعه دو از اتمسفر
 
به گزارش واحد روابط عمومی کارخانجات صنعتی و تولیدی اتمسفر ، با توجه به آغاز پیک مصرف برق و نیاز ضروری شبکه برق کشور به راه اندازی پروژه  نیروگاهی سیکل ترکیبی سبلان سه، طی روز سه شنبه مورخ  ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ مدیرعامل، معاونت و مدیران اجرائی شرکت سبلان برق امید و شرکت مپنا توسعه دو از اتمسفر بازدید به عمل آورده و در جریان روند این پروژه قرار گرفتند.
 
تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۰۲/۰۶

پیام مدیرعامل به مناسبت روز گرامیداشت مقام کارگر

۱

به گزارش واحد روابط عمومی کارخانجات صنعتی و تولیدی اتمسفر، به مناسبت روز کارگر مجید فتح‌الهی مدنی مدیرعامل و عضو هیات مدیره اتمسفر طی پیامی مراتب تشکر و قدردانی خود را از کارکنان شرکت اعلام نمود. 

در این پیام آمده است:
 
پرسنل محترم شرکت اتمسفر 
سلام
روز کارگر همیشه برایم یادآور تلاش شما پولادمردان و شیر زنان خواهد بود که با اراده‌ای قوی و روحیه‌ای خستگی‌ناپذیر، به عنوان نیروی محرکه اتمسفر نقش مهمی را در زمینه تولید ایفا می‌کنید.
اکنون که در ظل توجهات حضرت ولی‌عصر (عج) و عنایت پروردگار، طی دوران مسئولیتم توانستم دوشادوش شما عزیزان در سنگر خدمتگزاری باشم، برخود لازم دانستم از زحمات و تلاش‌های ارزنده شما مراتب تشکر و قدردانی را اعلام و از خداوند متعال توفیق و سربلندی بیش از پیش را برایتان مسئلت نمایم.
 
مجید فتح‌الهی مدنی
مدیر عامل

 

تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۲/۱۱

مدیرعامل کارخانجات صنعتی و تولیدی اتمسفر در پیامی فرا رسیدن عید سعید فطر را تبریک و تهنیت گفت.

۰
در این پیام آمده است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم
اللّهُمَّ أَهْلَ الْکِبْرِیاءِ وَالْعَظَمَةِ، وَأَهْلَ الْجُودِ وَالْجَبَرُوتِ، وَأَهْلَ الْعَفْوِ وَالرَّحْمَةِ، وَأَهْلَ التَّقْوى وَالْمَغْفِرَةِ

 

همکاران گرامی و خانواده بزرگ کارخانجات صنعتی و تولیدی اتمسفر
سلام علیکم
اینجانب، باآرزوی قبولی طاعات و عبادات شما همکاران محترم در ماه ضیافت حضرت دوست، مراتب تبریکات صمیمانه خویش را به مناسبت فرارسیدن عید سعید فطر اعلام نموده و از صاحب ضیافت رمضان خاضعانه طلب می نمایم که بهترین سرنوشت را در این ماه رحمت و برکت، برای بندگان خالص خویش رقم زده باشد.
امیدوارم به یمن و برکت این عید فرخنده، در حد توان و بضاعت خود بتوانیم شاهد کنترل تورم و رشد تولید در کشور باشیم.

تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۲/۰۱

بازدید مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره شرکت مالیبل سایپا

1

 

به گزارش واحد روابط عمومی کارخانجات صنعتی و تولیدی اتمسفر، پیرو همکاری های فی مابین با شرکت مالیبل سایپا در خصوص تولید قطعات خودرویی، امروز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ مدیرعامل و تنی چند از مدیران ارشد شرکت مالیبل سایپا از خط تولید ریخته‌گری و لوله و اتصالات نشکن کارخانجات صنعتی و تولیدی اتمسفر بازدید به عمل آوردند.

تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۱/۳۰

پیام نوروزی مدیرعامل کارخانجات صنعتی و تولیدی اتمسفر

1
 
 یَا مُقَلِّـبَ الْقُلُـوبِ وَ الْأَبْـصَارِ‌ یَا مُـدَبِّـرَ اللَّیْـلِ وَ النَّـهَارِ یَا مُحَــوِّلَ الْحَـوْلِ وَ الْأَحْـوَالِ‌ حَـوِّلْ حَالَنَــا إِلَی أَحْسَـنِ الْحَـالِ

 

به گزارش واحد روابط عمومی کارخانجات صنعتی و تولیدی اتمسفر مجید فتح‌الهی مدنی، مدیرعامل و نائب رئیس هیئت مدیره، طی پیامی عید سعید باستانی نوروز را به کارکنان محترم و خانواده محترمشان تبریک و تهنیت گفت.

در این پیام آمده است: سال نو در ماه مهمانی خدا از راه رسید؛ تلاقی رمضان و بهار برای همه ما نوید برکت و امید در عرصه‌های مختلف زندگی ست. خداوند را شاکرم در سالی که گذشت، علی‌رغم تأثیرات اقتصادی حاکم بر ارکان خرد و کلان اقتصاد کشور سالی پرخیر و برکت به همراه رشد و شکوفایی برای اتمسفر بود.

به فضل الهی در سال ۱۴۰۲، ضمن برنامه‌ریزی جهت افزایش تولید، فروش و ارائه خدمات بهتر، سهم شرکت از بازار کشور افزایش یافته و جایگاه اتمسفر در صنعت ارتقاء یابد.

تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۰۱/۰۱

سال ۱۴۰۱ سال شکوفایی اتمسفر

0
0
02
02
01
01

علیرضا هشترودی معاونت تولید کارخانجات صنعتی و تولیدی اتمسفر در خصوص شکوفایی اتمسفر در سال ۱۴۰۱ که ثمره حضور مؤثر تیم مدیریتی جدید با رویکرد احیاء فرآیندهای تعطیل و نیمه تعطیل بود، توضیحاتی را عنوان کرد.

 

به گزارش واحد روابط عمومی کارخانجات صنعتی و تولیدی اتمسفر، علیرضا هشترودی در خصوص مجموعه سازه های فلزی که در زمینه تولید استراکچرهای فلزی، محصولاتی نظیر آگزیلری، جت کندانسور و پیک کولر فعال است عنوان کرد: افزایش بیش از ۲ برابری تولید ماهیانه نسبت به سال قبل، بدون افزایش نیروی انسانی و همچنین به راه اندازی مجموعه ریخته گری در سال ۱۴۰۱ (که در سال قبل به صورت نیمه تعطیل بود) با تولید ماهیانه بیش از ۱۲۰ تن انواع قطعات خودرویی و شبکه‌های چدنی فعال گردیده است.
هشترودی اظهار داشت: مجموعه مبدل سازی که در ساخت مبدل نیروگاه های سیکل ترکیبی (سیستم هلر) در سال ۱۴۰۰ هر ۵ روز یک دلتا تولید می کرد، اکنون در سال ۱۴۰۱ دارای رکورد تولید روزانه یک دلتا می باشد.
وی در ادامه گفت:  مجموعه دایکست در سال ۱۴۰۱ از حالت تعطیل خارج و اکنون در زمینه تولید قطعات خودرو، لوازم آشپزخانه و پره‌های رادیاتورهای خانگی فعال شده است؛ در خصوص تولید مشعل نیز در سال ۱۴۰۱ به رکورد ۳۰۰ درصدی افزایش تولید رسیدیم. 
وی افزود:  تولید ۳۰ دستگاه VRUجهت جایگاه های بنزین از سال ۱۳۹۹ که در موجودی راکد کارخانه بود، طی سال ۱۴۰۱ موفق به اخذ استاندارد معتبر گردید و در ادامه، نسبت به تکمیل ۵ دستگاه اقدام شد و در حال حاضر نیز در مراحل ورود به لیست تامین کنندگان مجاز (Vendor List) شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران هستیم.
هشترودی خاطرنشان کرد: یکی از ده‌ها خدمت مفید مجموعه فنی اتمسفر، تصفیه پساب کارخانه به میزان روزانه ۴۵ هزار لیتر و استفاده مجدد آن در فرآیند تولید ریخته گری و خنک کاری کوره‌ها در سال ۱۴۰۱ بوده که اقدام موثری در جهت صرفه جویی و استفاده بهینه از آب به عمل آورد.

تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۱۲/۲۴


رسیدن ارزش سهام شرکت به بیش از ۱۲ هزار میلیارد ریال در سال ۱۴۰۱

مددی
محمود مددی، معاونت مالی و اداری کارخانجات صنعتی و تولیدی اتمسفر گفت: رشد شاخص های مالی در سال جاری نویدبخش تحقق اهداف و برنامه های شرکت در سال آینده را می دهد.
به گزارش واحد روابط عمومی کارخانجات صنعتی و تولیدی اتمسفر، مددی بازگشایی نماد اتمسفر در بورس اوراق بهادار را اتفاق بزرگی برای اتمسفر دانست و ابراز داشت که این موضوع بعد از چهارده سال اتفاق افتاده و می تواند گامی بلند برای اتمسفر در راه پیشبرد اهداف خود باشد.
وی گفت: با توجه به رسیدن ارزش سهام شرکت به بیش از ۱۲ هزار  میلیارد ریال و ارتقاء نماد معاملاتی شرکت از تابلوی نارنجی به تابلوی زرد در بازار فرابورس طی سال ۱۴۰۱، پیش بینی رشد قابل توجهی را برای سهام اتمسفر در سال آینده خواهیم داشت.

 

   تاریخ انتشار :۱۴۰۱/۱۲/۲۱
 

شروع به کار مجدد تولید HVAC در سال ۱۴۰۱

1
حامد ایلانلو، مدیر مهندسی و پروژه‌های نیروگاهی کارخانجات صنعتی و تولیدی اتمسفر ضمن بیان اینکه سیستم‌های خنک‌کننده ساخت اتمسفر، امکان کاهش مصرف آب را تا ۵۰درصد و مصرف انرژی را تا ۴۰درصد  دارند گفت: از این سیستم در صنایع فولادی، نفت، پتروشیمی و نیروگاهی جهت تبدیل سیستم خنک‌کننده تر به خشک (هیبریدی) استفاده می‌شود.

 

به گزارش واحد روابط عمومی کارخانجات صنعتی و تولیدی اتمسفر، ایلانلو از شروع به کار مجدد تولید HVAC بعد از حدود ۴ سال وقفه با همکاری متخصصین و نخبه‌های دانشگاهی خبر داد و اذعان داشت با توجه به بازار گسترده این تکنولوژی در ایران و خاورمیانه، پیش‌بینی می‌شود گروه مهندسی اتمسفر بتواند در سال آینده در این صنعت شکوفا گردد.
   تاریخ انتشار : ۲۰ /۱۴۰۱/۱۲ 

 

برگزاری مراسم جشن ولادت با سعادت دوازدهمین خورشید تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت مهدی موعود (عج) در حسینیه اتمسفر

1
به گزارش واحد روابط عمومی کارخانجات صنعتی و تولیدی اتمسفر، در صبح روز سه شنبه ۱۶ اسفند ماه ۱۴۰۱، همزمان با میلاد یگانه منجی عالم بشریت، حضرت مهدی موعود (عج) جشن باشکوهی در حسینیه اتمسفر برگزار شد. 
 
در این مراسم ضمن برگزاری جشن و مولودی خوانی، از طرف مهندس مجید فتح‌الهی مدنی مدیریت محترم عامل، به کلیه پرسنل شاغل در اتمسفر، هدایای نقدی و غیرنقدی اهدا گردید.
 
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۱۲/۱۶

کاشت ۱۷۵ اصله نهال توسط مدیران و پرسنل اتمسفر

1
به گزارش واحد روابط عمومی کارخانجات صنعتی و تولیدی اتمسفر، مجید فتح‌الهی مدنی مدیرعامل و نائب رئیس هیئت مدیره، در ظهر روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ همزمان با روز درختکاری ضمن کاشت ۱۷۵ اصله نهال به همراه مدیران و پرسنل اتمسفر اظهار داشت: اتمسفر می‌بایست همواره در حفظ محیط زیست پیشرو باشد.
وی با بیان اینکه در آموزه‌های دینی ما بر کاشت و حفاظت از درختان تاکید شده است، عنوان کرد: برای معتدل کردن محیط زیست و داشتن هوای لطیف و تولید اکسیژن بیشتر  مخصوصاً در منطقه ما با توجه به استقرار صنایع و شرکت‌ها و آلایندگی که وجود دارد، با کاشت درختان جلوی گازهای سمی را بگیریم و محیطی سالم برای خود و نسل آینده ایجاد کنیم.

 

 تاریخ انتشار:۱۴۰۱/۱۲/۱۶

داخلی سازی قطعات، کاهش هزینه ها و کاهش وابستگی به واردات

1

سیدرضا میرغیاثی، معاونت بازرگانی کارخانجات صنعتی و تولیدی اتمسفر گفت: از اقدامات مهم و حیاتی اتمسفر در یک سال گذشته که منجر به کاهش ۵۰ درصدی هزینه ها و کاهش وابستگی به واردات گردیده، داخلیسازی قطعات نیروگاهی اتمسفر می باشد.

 

به گزارش واحد روابط عمومی کارخانجات صنعتی و تولیدی اتمسفر،  سیدرضا میرغیاثی یکی از اقدامات مهم و حیاتی تیم بازرگانی اتمسفر را در شرایط کنونی کشور ، داخلی سازی قطعات دانست و اذعان داشت: اتمسفر برای تحقق جهش تولید و تداوم آن، این امر را در اولویت کار خود قرار داده و با مهندسی فرآیند توانسته موفق به کاهش ۵۰ درصدی هزینه ها و وابستگی به واردات گردد.

میرغیاثی در آستانه نیمه شعبان ضمن ارائه گزارش یکساله حوزه بازرگانی گفت: شرکت اتمسفر همواره در راستای پیشبرد اهداف امام و انقلاب پیشرو بوده و با پشتوانه نیروی انسانی و مدیریت کارآمد توانسته نسبت به کاهش وابستگی ایران به بیگانگان اقدام نماید.

وی خاطرنشان کرد: یکی دیگر از اقدامات مهم اتمسفر در سال ۱۴۰۱، خارج کردن شرکت از وابستگی به منابع واحد، جهت تامین مواد اولیه تولید می باشد.

تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۱۲/۱۵

 

مراسم دهه فجر امسال ، ویژه تر از سال‌های گذشته برگزار شد:

00
همزمان با دهه فجر و سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، جشن با شکوهی با حضور جمعی از رجال سیاسی استان البرز، معاونین، مدیران و کارکنان کارخانجات صنعتی و تولیدی اتمسفر در محل سالن اجتماعات شرکت برگزار گردید.

 

به گزارش واحد روابط عمومی کارخانجات صنعتی و تولیدی اتمسفر در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین ترکاشوند نماینده ولی فقیه در ناحیه امام حسین (ع) ضمن گرامیداشت ایام‌الله دهه مبارک فجر، انقلاب اسلامی را حاصل مجاهدت خون شهیدان و رهبری حضرت امام (ره) و ملت ایران دانست و گفت قطعا یکی از بزرگترین نعمت‌هایی که خداوند به ملت ایران هدیه کرده همین نعمت انقلاب اسلامی است.

همچنین در این مراسم محمود مددی معاون مالی اداری اتمسفر به بیان گزارش عملکرد یکساله مجموعه پرداخت و ابراز امیدواری کرد که اتمسفر در سال آینده گام‌های بلندتری در راه پیشرفت خواهد برداشت.

در ادامه مراسم برنامه‌های مفرح و سرگرم کننده‌ای همچون نمایش طنز و موسیقی اجرا شد.

 تاریخ انتشار : 1401/11/24

 

در کارگاه آموزشی مبارزه با پولشویی که با حضور آقای حسین صابری به عنوان مدرس و کارکنان واحد های مالی، فروش و بازرگانی کارخانجات صنعتی و تولیدی اتمسفر تشکیل گردید، مطرح شد:

01

هدف، تعاریف، تاریخچه و فرآیند ایجاد قانون مبارزه با پولشویی، آثار اقتصادی آن در جامعه و نحوه پیاده سازی فرآیند پیشگیری از پولشویی توسط حسین صابری مدرس گروه مالی و مدیریت سرمایه گذاری شریف

 

در راستای افزایش سطح آگاهی و توانمندی پرسنل کارخانجات صنعتی و تولیدی اتمسفر در برخورد با مضامین و بهینه‌سازی اجرای کنترل‌های داخی و سلامت مالی، در روز پنجشنبه مورخ 1401/11/13 به همت فائزه احمدی طباطبائی مدیر حسابرسی داخلی اتمسفر و با حضور حسین صابری مدرس گروه مالی و مدیریت سرمایه گذاری شریف، کارگاه آموزشی ۶ ساعته در حوزه مبارزه با پولشویی در کنار کارکنان مجموعه اتمسفر برگزار و به شرکت کنندگان گواهی‌نامه آموزشی اهدا گردید.

به گزارش واحد روابط عمومی کارخانجات صنعتی و تولیدی اتمسفر، حسین صابری در این کارگاه نسبت به بیان مباحثی از جمله روش‌های جدید پولشویی و شیوه‌های مبارزه با آن در ایران و جهان به همراه مرور نمونه های ملموس پرداخته و خاطر نشان کرد پولشویی تاثیر منفی در نظام‌های رتبه‌بندی داشته و باعث مخدوش شدن وجهه شرکت‌های تجاری خواهد شد.

در این کارگاه که با رویکرد آموزش مبارزه با پولشویی برگزار گردید، دستورالعمل اجرایی مبارزه با پولشویی در شرکت‌های تجاری و موسسات به همراه قانون مبارزه با پولشویی مصوب 1386/11/02 مجلس شورای اسلامی و اصلاحات این قانون مطرح شد.

 

تاریخ انتشار :1401/11/16

 

در گزارش عملکرد واحد فروش ریخته گری و تهویه مطبوع اتمسفر با حضور مدیریت محترم عامل مطرح شد:

01

رشد فروش3.5 برابری ریخته گری و 2.7 برابری تهویه مطبوع تا پایان دی ماه 1401 نسبت به مدت مشابه سال قبل

 

در راستای افزایش سطح تولید و مشتری‌‌مداری کارخانجات صنعتی و تولیدی اتمسفر در سال 1401، فروش ریخته‌گری 3.5 برابر و فروش تهویه مطبوع  2.7برابر نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش یافته است.

به گزارش روابط عمومی کارخانجات صنعتی و تولیدی اتمسفر، مجتبی طبری مدیر فروش ریخته‌گری و تهویه مطبوع طی جلسه‌ای در حضور مجید فتح‌الهی مدنی مدیر محترم عامل، ضمن تشریح افزایش سطح فروش در سال 1401 نسبت به سال قبل و همچنین عقد 4 قرارداد نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش تهویه مطبوع در استان‌های البرز، تهران و اصفهان پس از 2 سال، خواستار همکاری هرچه بیشتر در بخش‌های تولید و بازرگانی شد. وی افزود با توجه به ظرفیت تولید شرکت، واحد فروش آمادگی لازم را جهت هرچه بیشتر شدن سطح درآمد شرکت در سال آینده خواهد داشت. طبری در این نشست ابراز امیدواری کرد فروش خدمات دایکست که در سال 1401 پس از 5 سال وقفه آغاز گردیده، در سال آینده روند روبه رشدی را خواهد داشت.

تاریخ انتشار :1401/11/09

میلاد باسعادت حضرت علی(ع)

1

بزرگداشت روز زن و میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س)

0

0

0
0

0

0
0

0

0
0

0

0

اهدای جوایز به نقاشی های منتخب فرزندان پرسنل

4

4

4
3

3

3
2

2

2
1

1

1

فرارسیدن ماه محرم و ایام سوگواری سالار شهیدان تسلیت باد، برپایی ایستگاه صلواتی کارخانجات صنعتی و تولیدی اتمسفر

0

برگزاری مراسم جشن عید ولایت در شرکت کارخانجات اتمسفر

5

5

5
4

4

4
3

3

3
2

2

2
1

1

1

بازدید دکتر فروزانمهر مدیر عامل محترم شرکت سرمایه گذاری طرح و توسعه آینده پویا به همراه هیئتی متشکل از معاونین و مدیران

0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0

دکتر فروزانمهر  به همراه هیئتی متشکل از معاونین و مدیران هلدینگ آینده پویا ، هشتم تیر ماه از فرایند تولید محصولات کارخانجات تولیدی و صنعتی آتمسفر بازدید نمودند و از نزدیک در جریان تولیدات حوزه های نیروگاهی ، ریخته گری و تهویه مطبوع قرار گرفتند.
ایشان در نشست جانبی این بازدید که در سالن اجتماعات کارخانه آتمسفر برگزار شد، در جمع معاونان و مدیران این شرکت با اشاره به اینکه امروز جبهه اصلی جهاد و مبارزه ، عرصه تولید و اعتلای تولید ملی است؛نامگذاری سال ۱۴۰۱ تحت عنوان «سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین» از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) را تایید و تاکیدی بر اهمیت موضوع تولید عنوان نمودند و ابراز داشتند وظیفه همه ما در بخش های مختلف پشتیبانی و مشارکت جدی در بخش صنعت است و با تقویت تولید ملی است که توسعه پایدار برای ایران اسلامی حاصل می شود.
دکتر فروزانمهر در بخش دیگری از سخنان خود اضافه نمود:  از شرکت آتمسفردر سطح استان به نیکی یاد می شود و علت حضور امروز بنده و همکارانم نیز در همین راستا است؛ تا از تلاش شبانه روزی مدیرعامل محترم این شرکت و کارکنان آتمسفر قدردانی نماییم.
این گزارش می افزاید؛ در ابتدای این نشست مهندس مجید مدنی  مدیر عامل کارخانجات آتمسفر ضمن خوشامد گویی به میهمانان ، گزارش مبسوطی از تاریچه فعالیت شرکت و تنوع محصولات  و حوزه های مختلف تولیدی شرکت آتمسفر ارائه نمودند.

طی بازدید دکتر فروزانمهر از حوزه های مختلف کارخانجات آتمسفر مشکلات این مجموعه را جویا شدند، بازدید از واحد‌های تولیدی و صنعتی با هدف حل موانع و مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی  انجام می شود. وی با بیان اینکه احیای واحد های تولیدی و ایجاد فرصت های اشتغال و تقویت تولید در اولویت مهم کاری ما قرار دارد مسائل و مشکلاتی که دراین بازدید‌ها از سوی مدیران واحد‌های تولیدی بیان می‌شود، از طریق مدیران  مجموعه هلدینگ آینده پویا به جد پیگیری و برای حل آن‌ها تصمیمات لازم اتخاذ می‌شود.

باز گشایی نماد بورسی تاتمس در فرابورس

1

نماد شرکت آتمسفر که در سال 1387 از لیست شرکتهای پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار حذف شده بود با تغییر رویکرد مدیریتی و عملکرد مطلوب هیأت مدیره و تیم مدیریتی جدید در حوزه های مختلف سازمانی و ایجاد راهکار های عملیاتی ، موفق به بازگشایی نماد شرکت پس از سالیان متمادی گردیدیم.

این امر مهم را خدمت تمام پرسنل معزز، مدیران محترم تبریک عرض نموده و از حمایت های سهامدار عمده و اعضای محترم هیات مدیره تقدیر و تشکر می نمایم.

 

  مجید فتح الهی مدنی          

مدیر عامل و نائب رئیس هیأت مدیره

تقدیر از کارکنان شاغل در مجموعه توسط مدیریت محترم عامل مهندس مدنی در راستای تحکیم بنیان خانواده

0
0
0
0
0
0
0
0
0
0

 مهندس مدنی مدیر عامل محترم کارخانجات تولیدی و صنعتی اتمسفر طی مراسمی در سالن اجتماعات کارخانه به   تشریح اهمیت ترویج ازدواج سالم و فرزند آوری پرداخت و ضمن تشویق کارکنان به این امر مقدس، داشتن جمعیتی جوان و پویا و کارآمد را در چند سال آینده برای رشد و تعالی کشور ضروری دانست.

وی، نگرش و رویکرد دین مبین اسلام با استناد به آیات و روایات متعدد در خصوص اهمیت تشکیل خانواده و تشویق به امر ازدواج نیز از دیگر موارد مهمی بود که به آن پرداخت و اظهار داشتند مطابق با آیات نورانی قرآن کریم ، خداوند ضمن تشویق افراد مجرد به تشکیل خانواده و ازدواج، درآمد ورزق وروزی آنها را نیز تضمین کرده است چون تنها روزی دهنده خود خداوند متعال می باشد.

در پایان از کارکنانی که به تازگی ازدواج نمودند و همچنین کارکنانی که صاحب  فرزند در سال جاری شدند با اهدای گل و کارت هدیه تشکر و قدر دانی نمودند.

پیام تشکر مدیر عامل از همکاران

1

((تلاش خالصانه و صادقانه شما آئینه وظیفه شناسی و پژواک دانایی و تعهد است))

نتیجه بذر تلاش و کوشش شما ، درخت امیدی است که به بار می نشیند و نوید بخش آینده ای پرنشاط و زیبا است ، یقیناً توسعه و پیشرفت امروز کارخانجات تولیدی و صنعتی اتمسفر مرهون تلاش بی دریغ مدیران کارشناسان وکارگران دلسوز و زحمتکش می باشد که همواره جهت تعالی و ارتقاء مجموعه گام برداشته و خدمت گزاری را افتخاری بزرگ و پاسخگویی را وظیفه ای مهم برای خویشتن می دانند. بدینوسیله ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و تلاش های بی دریغ شما امیدوارم در سال جاری ،شاهد شکوفایی بیشتر ظرفیت تولید در حوزه های نیروگاهی ، ریخته گری و تهویه مطبوع مجموعه عظیم اتمسفر باشیم.

 

ارادتمند تمامی شما

      مجید مدنی                        

                  مدیر عامل کارخانجات تولیدی و صنعتی اتمسفر

مراسم معارفه جناب آقای مدنی مدیر عامل جدید مجموع کارخانجات تولیدی و صنعتی اتمسفر

4
4
3
3
2
2
1
1

بارگیری کولینگ کمکی نیروگاه سیکل ترکیبی رومیله کشور عراق (کارخانجات تولیدی و صنعتی اتمسفر)

2
2
1
1

مجمع عمومی سهامداران کارخانجات تولیدی و صنعتی اتمسفر

مجمع عمومی عادی سالیانه کارخانجات تولیدی و صنعتی اتمسفر با حضور اکثریت صاحبان سهام(۹۷/۵۵)، اعضای هیات مدیره، جناب آقای مهندس مدنی مدیر عامل محترم، حسابرس مستقل وبازرس قانونی و سایر مدیران شرکت کارخانجات تولیدی و صنعتی اتمسفر   در محل شرکت مدیریت طرح وتوسعه آینده پویا برگزار گردید.

در مجمع حاضر ابتدا مدیر عامل محترم به ارائه گزارش فعالیت هیات مدیره در سال ۱۴۰۰ و تبیین برنامه های سال ۱۴۰۱ پرداختند. بعد از ارائه گزارس حسابرس مستقل و بازرس قانونی شرکت صورتهای مالی منتهی به سال مالی ۱۴۰۰ مورد تصویب اعضای مجمع قرار گرفت. روزنامه اطلاعات بعنوان روزنامه کثیرالانتشار جهت چاپ آگهی های مورد نیاز شرکت انتخاب گردید.

موسسه حسابرسی و خدمات مدیریت هدف نوین نگر بعنوان حسابرس مستقل و بازرس قانونی سال مالی ۱۴۰۱ انتخاب گردید.

گفتنی است در سال ۱۴۰۰ شرکت با رشد بیش از ۵۰۰ درصدی در درآمد موفق به کسب ۱۵۰ میلیارد ریال سود خالص گردید.

مجمع عمومی سهامداران منتهی به ۱۴۰۰/۱۲/۲۹

1

1

1
2

2

2
3

3

3

ایزو ۹۰۰۱

با تکیه بر تلاش های هوشمندانه و مستمر در راستای اعتلای فرهنگ کیفیت، گام های مؤثری در دستیابی به اهداف و آرمان های متعالی کارخانه در راستای ارتقای کیفیت خدمت رسانی به ایران اسلامی را در صدر وظایف خود قرار داده ایم و موفق به تدوین استاندارد ایزو ۹۰۰۱ توسط کمیته فنی ISO/ TC 176/SC2 شده ایم.