/اخبار

اهدای جوایز به نقاشی های منتخب فرزندان پرسنل

13

13

13
12

12

12
11

11

11
10

10

10
9

9

9
8

8

8
7

7

7
5

5

5
4

4

4
3

3

3
2

2

2
1

1

1

فرارسیدن ماه محرم و ایام سوگواری سالار شهیدان تسلیت باد، برپایی ایستگاه صلواتی کارخانجات صنعتی و تولیدی اتمسفر

برگزاری مراسم جشن عید ولایت در شرکت کارخانجات اتمسفر

5
4
3
2
1

بازدید دکتر فروزانمهر مدیر عامل محترم شرکت سرمایه گذاری طرح و توسعه آینده پویا به همراه هیئتی متشکل از معاونین و مدیران

6
6
5
5
4
4
3
3
2
2
1
1

بازدید دکتر فروزانمهر مدیر عامل محترم شرکت سرمایه گذاری طرح و توسعه آینده پویا به همراه هیئتی متشکل از معاونین و مدیران

دکتر فروزانمهر  به همراه هیئتی متشکل از معاونین و مدیران هلدینگ آینده پویا ، هشتم تیر ماه از فرایند تولید محصولات کارخانجات تولیدی و صنعتی آتمسفر بازدید نمودند و از نزدیک در جریان تولیدات حوزه های نیروگاهی ، ریخته گری و تهویه مطبوع قرار گرفتند.
ایشان در نشست جانبی این بازدید که در سالن اجتماعات کارخانه آتمسفر برگزار شد، در جمع معاونان و مدیران این شرکت با اشاره به اینکه امروز جبهه اصلی جهاد و مبارزه ، عرصه تولید و اعتلای تولید ملی است؛نامگذاری سال ۱۴۰۱ تحت عنوان «سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین» از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) را تایید و تاکیدی بر اهمیت موضوع تولید عنوان نمودند و ابراز داشتند وظیفه همه ما در بخش های مختلف پشتیبانی و مشارکت جدی در بخش صنعت است و با تقویت تولید ملی است که توسعه پایدار برای ایران اسلامی حاصل می شود.
دکتر فروزانمهر در بخش دیگری از سخنان خود اضافه نمود:  از شرکت آتمسفردر سطح استان به نیکی یاد می شود و علت حضور امروز بنده و همکارانم نیز در همین راستا است؛ تا از تلاش شبانه روزی مدیرعامل محترم این شرکت و کارکنان آتمسفر قدردانی نماییم.
این گزارش می افزاید؛ در ابتدای این نشست مهندس مجید مدنی  مدیر عامل کارخانجات آتمسفر ضمن خوشامد گویی به میهمانان ، گزارش مبسوطی از تاریچه فعالیت شرکت و تنوع محصولات  و حوزه های مختلف تولیدی شرکت آتمسفر ارائه نمودند.

طی بازدید دکتر فروزانمهر از حوزه های مختلف کارخانجات آتمسفر مشکلات این مجموعه را جویا شدند، بازدید از واحد‌های تولیدی و صنعتی با هدف حل موانع و مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی  انجام می شود. وی با بیان اینکه احیای واحد های تولیدی و ایجاد فرصت های اشتغال و تقویت تولید در اولویت مهم کاری ما قرار دارد مسائل و مشکلاتی که دراین بازدید‌ها از سوی مدیران واحد‌های تولیدی بیان می‌شود، از طریق مدیران  مجموعه هلدینگ آینده پویا به جد پیگیری و برای حل آن‌ها تصمیمات لازم اتخاذ می‌شود.
مدنی 1

باز گشایی نماد بورسی تاتمس در فرابورس

نماد شرکت آتمسفر که در سال 1387 از لیست شرکتهای پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار حذف شده بود با تغییر رویکرد مدیریتی و عملکرد مطلوب هیأت مدیره و تیم مدیریتی جدید در حوزه های مختلف سازمانی و ایجاد راهکار های عملیاتی ، موفق به بازگشایی نماد شرکت پس از سالیان متمادی گردیدیم.

این امر مهم را خدمت تمام پرسنل معزز، مدیران محترم تبریک عرض نموده و از حمایت های سهامدار عمده و اعضای محترم هیات مدیره تقدیر و تشکر می نمایم.

 

 مجید فتح الهی مدنی              

مدیر عامل و نائب رئیس هیأت مدیره

تقدیر از کارکنان شاغل در مجموعه توسط مدیریت محترم عامل مهندس مدنی در راستای تحکیم بنیان خانواده

5
5
4
4
3
3
2
2
1
1
تقدیر
تقدیر

تقدیر از کارکنان شاغل در مجموعه توسط مدیریت محترم عامل مهندس مدنی در راستای تحکیم بنیان خانواده

 مهندس مدنی مدیر عامل محترم کارخانجات تولیدی و صنعتی اتمسفر طی مراسمی در سالن اجتماعات کارخانه به   تشریح اهمیت ترویج ازدواج سالم و فرزند آوری پرداخت و ضمن تشویق کارکنان به این امر مقدس، داشتن جمعیتی جوان و پویا و کارآمد را در چند سال آینده برای رشد و تعالی کشور ضروری دانست.

وی، نگرش و رویکرد دین مبین اسلام با استناد به آیات و روایات متعدد در خصوص اهمیت تشکیل خانواده و تشویق به امر ازدواج نیز از دیگر موارد مهمی بود که به آن پرداخت و اظهار داشتند مطابق با آیات نورانی قرآن کریم ، خداوند ضمن تشویق افراد مجرد به تشکیل خانواده و ازدواج، درآمد ورزق وروزی آنها را نیز تضمین کرده است چون تنها روزی دهنده خود خداوند متعال می باشد.

در پایان از کارکنانی که به تازگی ازدواج نمودند و همچنین کارکنانی که صاحب  فرزند در سال جاری شدند با اهدای گل و کارت هدیه تشکر و قدر دانی نمودند.

پیام تشکر مدیر عامل از همکاران

رسانه جدید

((تلاش خالصانه و صادقانه شما آئینه وظیفه شناسی و پژواک دانایی و تعهد است))

نتیجه بذر تلاش و کوشش شما ، درخت امیدی است که به بار می نشیند و نوید بخش آینده ای پرنشاط و زیبا است ، یقیناً توسعه و پیشرفت امروز کارخانجات تولیدی و صنعتی اتمسفر مرهون تلاش بی دریغ مدیران کارشناسان وکارگران دلسوز و زحمتکش می باشد که همواره جهت تعالی و ارتقاء مجموعه گام برداشته و خدمت گزاری را افتخاری بزرگ و پاسخگویی را وظیفه ای مهم برای خویشتن می دانند. بدینوسیله ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و تلاش های بی دریغ شما امیدوارم در سال جاری ،شاهد شکوفایی بیشتر ظرفیت تولید در حوزه های نیروگاهی ، ریخته گری و تهویه مطبوع مجموعه عظیم اتمسفر باشیم.

ارادتمند تمامی شما

      مجید مدنی                        

                  مدیر عامل کارخانجات تولیدی و صنعتی اتمسفر

مجمع عمومی سهامداران

3
3
2
2
1
1

مجمع عمومی سهامداران کارخانجات تولیدی و صنعتی اتمسفر

مجمع عمومی عادی سالیانه کارخانجات تولیدی و صنعتی اتمسفر با حضور اکثریت صاحبان سهام(۹۷/۵۵)، اعضای هیات مدیره، جناب آقای مهندس مدنی مدیر عامل محترم، حسابرس مستقل وبازرس قانونی و سایر مدیران شرکت کارخانجات تولیدی و صنعتی اتمسفر   در محل شرکت مدیریت طرح وتوسعه آینده پویا برگزار گردید.


در مجمع حاضر ابتدا مدیر عامل محترم به ارائه گزارش فعالیت هیات مدیره در سال ۱۴۰۰ و تبیین برنامه های سال ۱۴۰۱ پرداختند. بعد از ارائه گزارس حسابرس مستقل و بازرس قانونی شرکت صورتهای مالی منتهی به سال مالی ۱۴۰۰ مورد تصویب اعضای مجمع قرار گرفت. روزنامه اطلاعات بعنوان روزنامه کثیرالانتشار جهت چاپ آگهی های مورد نیاز شرکت انتخاب گردید.

موسسه حسابرسی و خدمات مدیریت هدف نوین نگر بعنوان حسابرس مستقل و بازرس قانونی سال مالی ۱۴۰۱ انتخاب گردید.


گفتنی است در سال ۱۴۰۰ شرکت با رشد بیش از ۵۰۰ درصدی در درآمد موفق به کسب ۱۵۰ میلیارد ریال سود خالص گردید.

ایزو 9001

با تکیه بر تلاش های هوشمندانه و مستمر در راستای اعتلای فرهنگ کیفیت، گام های مؤثری در دستیابی به اهداف و آرمان های متعالی کارخانه در راستای ارتقای کیفیت خدمت رسانی به ایران اسلامی را در صدر وظایف خود قرار داده ایم و موفق به تدوین استاندارد ایزو9001 توسط کمیته فنی ISO/ TC 176/SC2 شده ایم.

مراسم معارفه جناب آقای مدنی مدیر عامل جدید مجموع کارخانجات تولیدی و صنعتی اتمسفر

6
5
4
3
2
1

بارگیری کولینگ کمکی نیروگاه سیکل ترکیبی رومیله کشور عراق (کارخانجات تولیدی و صنعتی اتمسفر)

9
8
7
6
5
4
3
2
1
10

بازدید مدیر عامل از مجموعه کارخانجات تولیدی و صنعتی اتمسفر

4
4
3
3
2
2
1
1

برگزاری جلسات روزانه پروژه های نیروگاهی (رومیله 2)